Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Ako nás vidia diplomati

Kultúrne centrum KSK pripravilo netradičný fotografický plenér, ktorého účastníkmi boli členovia diplomatických misií na Slovensku z 13 krajín.
Cieľom podujatia bolo priblížiť jeho účastníkom program Terra Incognita - Krajina nespoznaná, predstaviť krásy nášho kraja a poskytnúť príležitosť zažiť atmosféru života u nás. Potulky po Gotickej a Vínnej ceste boli podfarbené prehliadkami kultúrnych pamiatok, ochutnávkou vín a gastronomických špecialít, stretnutiami s ľuďmi, ktorí tu žijú a pracujú.

V oficiálnej časti podujatia prijal diplomatov primátor mesta Košice Richard Raši. Na tomto stretnutí sa skloňovalo najmä EHMK 2013, vízie pracovného tímu, ktorý na tomto projekte pracuje, ale aj všeobecnejšie predstavy o využití potenciálu mesta a jeho okolia pre turistický ruch.
Organizátori podujatia chceli takouto netradičnou formou umožniť hosťom siahnuť si na realitu nášho kraja. A pretože sa hostia u nás dobre cítili, môžeme sa ťešiť na ich pozitívne referencie nielen na ambasádach, ale aj v domovských krajinách.

Zábery zo stretnutia primátora Košíc Richarda Rašiho s diplomatmi - účastníkmi fotografického plenéra v Košickom samosprávnom kraji

diplomati_01
diplomati_02
diplomati_03
diplomati_04
diplomati_05
diplomati_06
diplomati_07
diplomati_08
1/8 
start stop bwd fwd

 
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Prihláseniemod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes21
mod_vvisit_counterVčera700
mod_vvisit_counterTento týždeň5151
mod_vvisit_counterMinulý týždeň5908
mod_vvisit_counterTento mesiac20978
mod_vvisit_counterMinulý mesiac27633
mod_vvisit_counterSpolu1409477

Today: 26. Máj 2022
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok