Registrácia cieľového bodu

Program Terra Incognita, ktorý je súčasťou projektu Košice - Európske hlavné mesto kultúry 2013, vznikol z iniciatívy Košického samosprávneho kraja na podporu kultúry a rozvoja cestovného ruchu. Hlavnou témou je kultúrne dedičstvo rozložené a zachované na 3 tematických cestách – vínnej, gotickej a železnej. Dlhodobým zámerom programu Terra Incognita, je posilnenie regionálneho rozvoja a zlepšenie kvality života obyvateľov v regióne prostredníctvom kultúrnych aktivít a rozvoja turistických ponúk, ktoré KSK iniciuje a podporuje cez lokálne (miestne) partnerstvá.

V uplynulom období bola zrealizovaná identifikácia hmotného kultúrneho dedičstva, ktorá aktualizovala a spresnila stálu turistickú ponuku tematicky náležiacu k jednotlivým cestám, tzv. cieľové body.
Z toho dôvodu vám ponúkame možnosť navrhnúť registráciu nového cieľového bodu a stať sa tak súčasťou programu Terra Incognita a jeho konkrétnej tematickej cesty. Registráciou cieľového bodu sa otvárajú ďalšie možnosti a benefity, nielen v najbližšom období, ale aj z pohľadu trvalej udržateľnosti programu. Napr. propagácia tohto bodu, ale aj ponuky služieb v jeho okolí v propagačných materiáloch, prezentácia doma aj v zahraničí, ale aj možnosť uchádzať sa o dotácie z programu Terra Incognita ale aj z iných dotačných schém v rámci projektu Košice -  EHMK 2013.
Ak viete o zaujímavom bode vo vašom okolí, navrhnite jeho registráciu. Súčasťou návrhu na registráciu je aj fotodokumentácia tohto bodu. Očakávame preto fotografie navrhnutého bodu, samozrejme s vysporiadanými autorskými právami.
Zároveň s registračným listom Vás chceme požiadať aj o zaslanie fotografií s dostatočným rozlíšením na CD, s vysporiadanými autorskými právami, ktoré bude možné použiť na propagáciu tohto bodu. (Každá fotografia má svojho autora, ktorý udelí súhlas s publikovaním svojej práce pre potreby propagácie programu Terra Incognita a propagácie Košického samosprávneho kraja v tlačených materiáloch a na internetových prezentáciách nášho kraja.).

Vyplnený registračný list spolu s fotografiami a súhlasom na ich použitie zašlite čo najskôr na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo doručte na Odbor kultúry a cestovného ruchu Košického samosprávneho kraja.


 

 
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Prihláseniemod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes309
mod_vvisit_counterVčera129
mod_vvisit_counterTento týždeň559
mod_vvisit_counterMinulý týždeň3373
mod_vvisit_counterTento mesiac309
mod_vvisit_counterMinulý mesiac15415
mod_vvisit_counterSpolu1584277

Today: 01. Feb 2023
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok