Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Miskolc cez objektív

Kultúrne centrum KSK sprístupní širokej verejnosti 5. decembra o 16.30 vo svojich priestoroch výstavu fotografií pod názvom MISKOLC 2012. Kolekcia fotografií autorov Fotoklubu mesta Miskolc pôvodne vznikla v rámci osláv podujatí Dňa Mesta Miskolc, ktorý pripadá na 11. mája. Výber témy bol jednoznačný. Predstaviť mesto v ktorom žijú očami fotografov, jeho pekné a prípadne aj tienisté stránky osobitnými náhľadmi, zvláštnymi obrazmi, ktoré mesto charakterizujú. Na výstavu sa nazbieralo množstvo pozoruhodných fotografií, z ktorých bola vytvorená kolekcia reprezentujúca tvorbu jednotlivých členov fotoklubu aj mesto. Fotografie na výstavu boli prvý raz inštalované novým spôsobom, kašírovaním na polystyrénové kartóny.
Fotoklub mesta Miskolc má bohatú tradíciu. Toho roku slávi 56. výročie od svojho založenia. Účasť na výstavách a súťažiach priniesla jeho členom aj klubu mnoho uznaní. Okrem iného bol tento fotoklub vyznamenaný v roku 1991 titulom "Vynikajúci kolektív". V roku 1993 plaketou MAFOSz (to zodpovedá na Slovensku ZSF) a v roku 2006 titulom "Tvorivá fotoskupina roka". Za uplynulých vyše 50 rokov mal Fotoklub mesta Miskolc vyše 150 členov, v súčasnosti ich má 30. Vystavené práce sú od 17 autorov. Odlišné štýly, čiernobiele aj farebné snímky sústredené na jeden tematický okruh.
Veríme, že nálada vystavených obrazov zaujme každého a prostredníctvom fotografií zoznámi návštevníkov výstavy s niektorou novou, alebo zabudnutou tvárou mesta Miskolc. Výstavu si záujemcovia môžu pozrieť v Kultúrnom centre KSK na Strojárenskej 3 v Košiciach v termíne od 5. – do 20. decembra a následne od 7. do 17. januára 2013.

 
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Prihláseniemod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes22
mod_vvisit_counterVčera700
mod_vvisit_counterTento týždeň5152
mod_vvisit_counterMinulý týždeň5908
mod_vvisit_counterTento mesiac20979
mod_vvisit_counterMinulý mesiac27633
mod_vvisit_counterSpolu1409478

Today: 26. Máj 2022
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok