Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

TOP 2013

Ars Antiqua Europae In Via Gothica

miesto | Rožňava, Betliar, Markušovce, Štítnik, jaskyňa Domica-Aggtelek
termín | 20. - 23. september 2013
organizátor | Gemerské osvetové stredisko

 

Jazda sv. Huberta

miesto | Betliar
termín | 12. október 2013
organizátor | Obec Betliar

 

Fest dupľa pozýva do Michaloviec

Mesto Michalovce v partnerstve s programom Košického samosprávneho kraja Terra Incognita, pripravuje v dňoch 9. až 11. augusta 2013 festival zábavy pod názvom Fest dupľa alebo Double fest.
Všetko na návštevníka totiž čaká dvojmo. Dvojitá porcia zábavy, dvojníci známych osobností, dupľovaná dávka občerstvenia a dobrého vína. Fest dávka všetkého. Program tvoria najmä podujatia –„Michalovce s Michalmi, Michalom a Michaelám“ a „Mihaľovske deski“. V sprievodnom programe dostanú priestor kuchári, aby ukázali, akí sú zruční pri príprave tradičného zemplínskeho jedla „holubkov“. V prípade záujmu to naučia aj návštevníkov. Súťažiť sa bude aj v rýchlosti jedenia tohto jedla, v rýchlosti jeho prípravy a svojho víťaza budú mať aj kategórie najmenší a najväčší holubok Vinári predstavia svoje najlepšie produkty, ktoré sa budú samozrejme ochutnávať, na Festivale slovenských a zahraničných vín – Dobrý ročník.

 

Krásnohorské hradné hry

Na miestach, kde sa rodila história európskeho významu, priamo pod hradom Krásna Hôrka, sa to bude v čase od 2. do 4 augusta 2013 stredovekými bojovníkmi len tak hemžiť. Program Košického samosprávneho kraja Terra Incognita, občianske združenie Tri ruže a Obec Krásnohorské Podhradie pozývajú na Krásnohorské hradné hry, ktoré ponúkajú zážitkovú exkurziu cez stáročia, z minulosti plnej rytierskych súbojov, ale aj krásnych dvorných dám a radovánok hodných prostých turistov i nóbl šľachty až do prítomnosti.

 

Chystáte sa na Krásnohorské hradné hry?

Chystáte sa na Krásnohorské hradné hry? Organizátori podujatia, ktoré sa uskutoční v dňoch 2. - 4. augusta 2013 v okolí hradu Krásna Hôrka a v Krásnohorskom Podhradí vám ponúkajú možnosť získať Rodinnú vstupenku s výraznou zľavou.

 
Prihláseniemod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes153
mod_vvisit_counterVčera1856
mod_vvisit_counterTento týždeň4035
mod_vvisit_counterMinulý týždeň5775
mod_vvisit_counterTento mesiac20410
mod_vvisit_counterMinulý mesiac27633
mod_vvisit_counterSpolu1408909

Today: 25. Máj 2022
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok