Koho hľadáme

Koho hľadáme?

Rozoznať dobrý program od zlého je v dnešnej dobe takmer nemožné. Predsa len by sme si mali stanoviť kritériá, ktorým veríme a ktoré sa dajú ľahko definovať.

Predovšetkým dobrý program, či projekt, či aktivita vzniká prevažne priamo v mieste, kde je po nich dopyt. Ak majú Brdárčania potrebu organizovať kurz pletenia košíkov, určite si vyskúšali, že o túto aktivitu je záujem a vedia, že do ich obce nájdu záujemci cestu. Ak v Trebišove roky funguje prehliadka dedinských divadelných súborov, nemusia sa báť organizovať ju aj ďalej, pretože to robia pre ľudí, ktorí aktívne trávia svoj voľný čas a navyše ponúkajú kultúrny zážitok verejnosti vo svojom meste. Ak Košice organizujú medzinárodný maratón s tredíciou, ktorá bude čochvíľa storočná, je jasné, že majú presne zmapovaný záujem a vedia, ako osloviť záujemcov. Mohli by sme pokračovať donekonečna, pozitívnych príkladov je viac než dosť.

 
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Prihláseniemod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes1519
mod_vvisit_counterVčera786
mod_vvisit_counterTento týždeň4312
mod_vvisit_counterMinulý týždeň2085
mod_vvisit_counterTento mesiac5283
mod_vvisit_counterMinulý mesiac20632
mod_vvisit_counterSpolu1558362

Today: 09. Dec 2022
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok