Reklamný prúžok
Obrázky z regiónu
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Akcie

Aká bola prehliadka videotvorby mladých?

Kultúrne centrum KSK v spolupráci so Súkromnou strednou umeleckou školou filmovou usporiadali aj tento rok prehliadku videotvorby mladých, do ktorej sa s 38 filmami zapojilo 28 autorov a 4 filmové kolektívy z Košíc a Košíc-okolia. V sobotu 31. marca sa v priestoroch filmovej školy premietali prevažne autorské filmy detí a mládeže.

 

Amatérski filmári v Rožňave

Gemerské osvetové stredisko (GOS) v Rožňave v spolupráci s filmovým klubom Gemerfilm usporiadalo tento rok už 16. ročník krajskej súťažnej prehliadky amatérskej filmovej tvorby CINEAMA 2012. Súťaž sa uskutočnila v sobotu 14. apríla 2012 v Galérii GOS.

 

Košický literárny klub

V utorok 27. marca 2012 oficiálne začal svoju činnosť literárny klub pri Verejnej knižnici Jána Bocatia. Na prvom, formálnom stretnutí sa zišlo približne pätnásť autorov, ktorí prejavili záujem stať sa jeho členmi.

 

Už aj Košice majú svoj literárny klub

V utorok 27. 3. 2012 o 16:00 sa v čitárni Verejnej knižnice Jána Bocatia (Hviezdoslavova 5) uskutoční oficiálne zahájenie činnosti Košického literárneho klubu.
Verejná knižnica Jána Bocatia naplánovala založenie literárneho klubu v rámci celoslovenského podujatia s názvom Týždeň slovenských knižníc. „Naším cieľom je vytvoriť priestor pre aktívnu podporu mladých začínajúcich autorov z Košíc a okolia,“ prezradila hlavný dôvod zrealizovania myšlienky literárneho klubu pri Verejnej knižnici Jána Bocatia jej riaditeľka PhDr. Klára Kernerová.

 

Návrat k filmovému plátnu

FILMFEST 2011 - 29. ročník filmového festivalu amatérskych filmárov ABOV-ŠARIŠ-GEMER-SPIŠ

 
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Prihláseniemod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes327
mod_vvisit_counterVčera1856
mod_vvisit_counterTento týždeň4209
mod_vvisit_counterMinulý týždeň5775
mod_vvisit_counterTento mesiac20584
mod_vvisit_counterMinulý mesiac27633
mod_vvisit_counterSpolu1409083

Today: 25. Máj 2022
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok