Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Najlepšie fotografie z projektu KUFOR nájdete v Zemplínskom múzeu v Michalovciach

V piatok 2. augusta 2013 sa v Zemplínskom múzeu v Michalovciach uskutoční otvorenie putovnej výstavy fotografií s názvom FOTOKUFOR. Vystavené budú fotografie, ktoré vznikli v rámci cezhraničného projektu. Otvorenie výstavy sa uskutoční v piatok o 15:00 hod. a výstava potrvá do 16. augusta 2013.

Projekt KUFOR (Kultúrna fotografia v regióne) je cezhraničným projektom realizovaným Kultúrnym centrom Košického samosprávneho kraja, Občianskym združením Legend foto a Rozvojovou agentúrou župy Szabolcs-Szatmár-Bereg. Projekt je spolufinancovaný z Programu cezhraničnej spolupráce Maďarská republika – Slovenská republika 2007 – 2013.
Jeho hlavnou myšlienkou je podpora nadaných fotografov na oboch stranách hranice.
Prostredníctvom prezentačných a vzdelávacích aktivít dáva priestor amatérskym i profesionálnym fotografom na kvalitnú umeleckú tvorbu. Taktiež im prináša konštruktívnu kritiku ich diel renomovanými fotografmi.

Vystavené fotografie sú zamerané na umelecké zachytenie pozoruhodných lokalít v župe Szabolcs-Szatmár-Bereg a cieľových miest programu Terra Incognita – programu Košického samosprávneho kraja.

 

Na stránke Fotokufor nájdete ďalšie informácie o projekte.

 
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Prihláseniemod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes2376
mod_vvisit_counterVčera712
mod_vvisit_counterTento týždeň3612
mod_vvisit_counterMinulý týždeň5352
mod_vvisit_counterTento mesiac21347
mod_vvisit_counterMinulý mesiac20741
mod_vvisit_counterSpolu1626056

Today: 30. Mar 2023
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok